Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Levočské vrchy  >>  Popis středisek

Co Vás může zaujmout v Levočscích vrších.

Pohoří patří do Slovenského regionu Spiš. Asi nejvíce historických památek poskytují města a vesnice. Nacházejí se v nich kostely, historické budovy. Ve městě Levoča se dají navštívit například: kostely, baziliky, Levočská radnice.

V Spišské Nové Vsi můžete vyzkoušet tandemový seskok padákem. Hlavní atrakcí města zůstává ZOO. Dobrý typ na výlet může být Ľubovniansky hrad, Spišský hrad. Na území se nachází i minerální pramen Sivá Brada. Za velké lákadlo se považuje také termální koupaliště Vrbov s teplotou vody 38 ° C. U hranice pohoří je vybudováno golfové hřiště ve Veľké Lomnici.

Lyžařská centra Levočské vrchy - Slovensko

1. Lyžařské středisko Vysoká - Ľubovnianske lázně Slovensko

Lyžařské středisko Vysoká - Ľubovnianske lázně Středisko je vzdáleno asi 8 km od města Stará Ľubovňa. Sjezdovky mají obtížnost pro začátečníky a pokročilé. Můžete zde využít služeb lyžařské školy, půjčovnu a opravy sportovního vybavení. Sjezdovky jsou blízko Ľubovňanských lázní. K tomu patří i vhodné ubytování. K dispozici jsou 4 vleky a kolem 5 km sjezdovek.

2. Lyžařské středisko Ski centre Levoča Slovensko

Lyžařské středisko Ski centre Levoča Toto centrum zimních sportů má k dispozici čtyři sjezdovky. Má také čtyři vleky, z toho jeden dětský. Tratě jsou vhodné pro náročné i nenáročné obdivovatele lyžování a snowboardingu. Tratě jsou upraveny. V nabídce je i večerní lyžování. Na okolí se rozprostírají běžecké tarte. Jako doplněk nabízejí půjčovnu, lyžařskou školu, funpark.

3. Lyžařské středisko Závada Slovensko

Jde o malé středisko se dvěma vleky. Nachází se ve stejnojmenné vsi asi 10 km od Levoče. Jeden vlek je dětský. Délka sjezdovek je do 5 km. Přímo zde se nacházejí ubytovací chaty.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku