Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Nízké Tatry  >>  Popis středisek

Zajímavosti Nízké Tatry Slovensko v skratce

Na turistiku sú vhodné hrebeňové prechody. Známa je cesta hrdinov SNP, ktorá vedie hlavným hrebeňom z vrcholu Kráľovej holi na Donovaly. Najväčšie lyžiarske stredisko pohoria je Jasná pod Chopkom. Navštivte:

Lyžařská střediska Nízké Tatry na Slovensku

1. Lyžařské středisko Ski centrum Bačova Roveň Slovensko.

Lyžařské středisko Ski centrum Bačova Roveň Slovensko Lyžařské svahy se nacházejí u hotelu Barbora. Návštěvníci zde najdou 3 vleky. Jsou zde tři svahy s závodním, amatérským a dětským stupněm náročnosti. Terén je denně upraven. Také si zde můžete zalyžovat na přírodním sněhu. Zasněžování je v provozu také. Noční lyžování je v provozu podle potřeby. Při vlecích najdete bufet.

2. Lyžařské středisko Čertovica Slovensko.

Lyžařské středisko Čertovica Slovensko Svahy jsou jižně orientované. V provozu jsou dva vleky. Velký má délku 450 metrů. Druhý je malý dětský. Sjezdovky jsou dvě a mají střední náročnost terénu. Při malém vleku je terén nenáročný. Tratě jsou denně upravované a za dobrých podmínek zasněžovány. Na začátku vleků je bistro a penziony. Zde se dá odpočívat a občerstvit.

3. Lyžařské středisko Chopok jih Slovensko.

Lyžařské středisko Chopok jih SlovenskoJižní strana Chopku patří k středisku Jasná. Východisky jsou Srdiečko a Krupová a Kosodrevina. Od Krupové vedou dva vleky a sjezdovky mírné náročnosti. Ze Srdíčka vede sedačková lanovka na Kosodřevinou. Zde nastupte na kabinkovou lanovku, kterou vyjedete na Chopok ke Kamenné chatě. Po stranách jsou vleky a free ride zóny. Sjezdové tratě mají různou náročnost.

4. Lyžařské středisko Ski Tále Slovensko.

Lyžařské středisko Ski Tále SlovenskoVe středisku se o vývoz lyžaře stará šest vleků. Tratě jsou udržovány pro náročné a méně náročné. Jeden svah je pro začátečníky. Tyto jsou uměle zasněžovány a zalyžovat si můžete i večer pod světly. V areálu golfového hřiště je v zimě vytyčena běžecká trať. Má délku 6,5 km. Z netradičních zábav se můžete spouštět na nafukovacích kolech - nazývá se to snowtubing. Využít můžete lyžařskou školu a půjčovnu lyžařských potřeb. Mezi hotely jezdí skibus.

5. Lyžařské středisko Park Snow Donovaly Slovensko

Lyžařské středisko Park Snow Donovaly Slovensko Denně se upravuje 11 km sjezdových tratí. Lyžovat a snowboardovat můžete na 17 sjezdovkách. Náročnost je všech stupňů. 7 km tratí zasněžují uměle. Noční lyžování je možné od 17:30 do 21:00 hodiny. Narazíte zde i na umělé překážky pro snowboardisty. Z běžeckých tratí jsou v nabídce čtyři. Vyvážet Vás bude 15 vleků a lanovek. Funpark je vyhrazen pro děti s pohádkovými postavičkami a dětskými vleky. Zde si můžete objednat instruktora.

6. Lyžařské středisko Akcent Nova Šachtičky Slovensko.

Lyžařské středisko Akcent Nova Šachtičky Slovensko Středisko se nachází nedaleko města Banská Bystrica. Terény jsou vhodné pro rekreační a profesionální lyžování nebo snowboardování. Používat můžete sedm tratí a čtyři vleky + dva dětské vleky. Využít můžete služby půjčoven, lyžařské školy. Někdy je třeba používat zimní sněhové řetězy. Z Banské Bystrice jezdí ski bus.

7. Lyžařské středisko Ski park Liptovská Teplička Slovensko.

Lyžařské středisko Ski park Liptovská Teplička Slovensko Stredisko sa nachádza na sevrnom svahu Kráľovej Hole. Na výber sú tri zjazdovky priemernej a nízkej náročnosti. K nim patria tri vleky. Zjazdovky sa nachádzajú za obcou s rovnomenným názvom. Trate bývajú upravované. Môžete lyžovať na prírodnom snehu.

8. Lyžařské středisko Čachovo - Selce Slovensko.

Lyžařské středisko Čachovo - Selce Slovensko Středisko má tři sjezdovky pod názvy Rodinná s délkou 1000 m., Závoz s délkou 1200 m., Dětská s délkou 100 m. Jezdí zde čtyři vleky. Můžete si vybrat občerstvit se ve čtyřech restauračních zařízeních různých typů. K dalším službám patří ski servis nebo ubytování v 4 penzionech. Běžecké tratě bývají někdy upravovány.

9. Lyžařské středisko Telgárt Slovensko.

Lyžařské středisko Telgárt Slovensko Středisko se nachází na úpatí Kráľové holi. Náročnost sjezdovek je pro každého. Vyzkoušejte dvě free ride zóny. Z části jsou terény uměle zasněžovány. Ze služeb nabízejí občerstvení ve dvou bufetech, lyžařskou školu i půjčovnu. Zimní středisko nabízí i běžecké tratě a přírodní kluziště. Parkování umožňují zdarma.

10. Lyžařské středisko Mýto pod Ďumbierom Slovensko.

Lyžařské středisko Mýto pod Ďumbierom Slovensko Nachází se na předhoří Nízkých Tater. Terén je vhodný pro začátečníky i závodníky. Některé tratě jsou homogenizované na závody FIS. Přepravní kapacita se zvýšila i díky nové čtyřsedačkové lanovce. Podél tratí je postaveno zasněžování. K dispozici jsou bufety, restaurace, lyžařská škola. Parkoviště je velkokapacitní a bezplatné.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku