Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Oravská Magura lyžování  >>  Popis středisek

Přírodní krásy a zajímavosti Oravské Magury

Svérázný charakter krajiny obohacen lidovou kulturou a architekturou chalup má oblast v okolí Zázrivé a Oravské Lesné. Turistické stezky vedou většinou po hřebenech hor. V nehlubokých dolinách již méně. Navštivte:

Lyžařská střediska Oravská Magura Slovensko

1. Lyžařské středisko Ski Zábava Hruštín Slovensko

Lyžařské středisko Ski Zábava Hruštín Slovensko Na severních svazích pohoří Oravská Magura se nachází nové středisko. Od vesnice Hruštín je vzdáleno 7 km. Vylepšení lyžařských podmínek zajistí zasněžování. Součástí jsou služby jako půjčovna, opravna zimních potřeb a lyžařská škola s instruktory. K dispozici jsou 3 vleky a snowboard park pak ještě 4 hlavní sjezdovky. Jsou zde dobré možnosti na běžkování.

2. Lyžařské středisko Ski Park Kubínska hoľa Slovensko

Lyžařské středisko Ski Park Kubínska hoľa Slovensko Denně upravované sjezdové tratě mají délku 14 km. Poskytuje free ride zónu a trate i pro školku. Na vrcholu se můžete potěšit pohledem na Západní Tatry a Chočské vrchy. Nabízí dvě čtyřsedačkové lanovky a osm vleků. Provozovatelé udržují i běžecké tratě. K službám patří ještě snowboardpark, ski servis, půjčovna a stravovací zařízení.

3. Lyžařské středisko Ski Krušetnica Slovensko

Lyžařské středisko Ski Krušetnica Slovensko Toto středisko se nachází za obcí Krušetnica a je provozováno penzionem Pohoda. Lyžování a snowboardování je možné na dvou sjezdovkách. Jedna je středně náročná a druhá lehká. Centrum má technické zasněžování a nabízí večerní lyžování. K službám patří: bufet, restaurace, půjčovna, parkoviště.

4. Lyžařské středisko Ski centrum Kozinec Zázrivá Slovensko

Lyžařské středisko Ski centrum Kozinec Zázrivá Slovensko Severní svahy nabízejí lyžovačku s třemi vleky. Upravované sjezdovky se navzájem křižují a jsou lehké až těžké. Přepravní kapacita vleků dosahuje 1 400 osob za hodinu. Středisko se nachází v osadě Havrania, 3 km od Zázrivé.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku