Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Oravské Beskydy zimní dovolená  >>  Popis středisek

Přírodní podmínky a zajímavosti Oravských Beskyd

Pohoří křižují turistické trasy. Lepší podmínky pro turistiku má Polská strana. Turisty nejvíce přitahuje Babia hora. Túra patří mezi náročné. Trasa prochází vedle známé hájovny na Rovniach. Zde se odehrává epický děj básně Hájnikova žena do básníka Hviezdoslava. Vedle hájovny je expozice o životě Slovenského spisovatele Mila Urbana. Navštivte:

Lyžařská střediska Oravské Beskydy - popis

1. Lyžařské středisko Ski Seven Zákamenné Slovensko

Lyžařské středisko Ski Seven Zákamenné Slovensko Toto centrum se nachází v blízkosti přechodů do České a Polské republiky. Mají tu jeden vlek a tři sjezdovky. Náročnost je od lehké po středně těžkou. Jsou osvětleny pro večerní lyžování. Celková délka je 3 600 m. Snowboardisté ​​mají vytvořeny překážky ze sněhu. Služby doplňují bufet, půjčovna a servis lyží.

2. Lyžařské středisko Ski Gruníky Sihelné Oravská Polhora Slovensko

Lyžařské středisko Ski Gruníky Sihelné Oravská Polhora Slovensko Středisko se nachází na úpatí Oravských Beskyd. Z vrcholu je výhled na Tatry. Vleky mají délku 2 x 1 000 ma jeden je 400 metrový. Svahy bývají uměle zasněžovány. Lyžařské středisko provozuje noční lyžování. Najdete zde služby půjčovny a opravny lyží a snowboardů. Lyžařská škola poskytuje zkušených instruktorů.

3. Lyžařské středisko Ski centrum Polhorský Hrádok Oravská Polhora Slovensko

Lyžařské středisko Ski centrum Polhorský Hrádok Oravská Polhora Slovensko Středisko se nachází přímo v obci Oravská Polhora. Je zde postavených pět vleků. Sjezdovky jsou lehké a středně těžké, upravované a zasněžované. K dispozici je půjčovna a škola lyžování a snowboardingu.

4. Lyžařské středisko Ski Orava Snow Oravská Lesná Slovensko

Lyžařské středisko Ski Orava Snow Oravská Lesná Slovensko Středisko se rychle rozvíjí. Disponuje 8,6 km upravovaných tratí. Terén svahů je jako stvořený pro rodinnou lyžovačku. Poskytuje novou čtyřsedačkovou lanovku s náběhovým pásem a snowboard park. Samozřejmostí jsou lyžařská škola, bufet, opravna lyžařských potřeb. Můžete se povozit na saních s koňským nebo psím spřežením. V obci se nachází krytý zimní stadion, tělocvična. Máte možnost se i podívat do vesmíru v blízké hvězdárně.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku