Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Slovenský ráj  >>  Popis středisek

Turistické zajímavosti Slovenského Raje Slovensko

Zvláštní zajímavostí je Dobšinská ledová jeskyně. Veřejnosti je zpřístupněno 475 z 1388 metrů. Naplánovat si můžete túry do množství roklin a soutěsek. Centrálním městem je Spišská Nová Ves. Níže je popsáno několik lyžařských středisek. Navštivte:

Lyžařská střediska Slovenský Raj zimní rekreace

1. Lyžařské středisko Ski Mlynky Slovensko

Lyžařské středisko Ski Mlynky Slovensko Středisko se skládá ze tří lyžařských areálů s názvy Gugeľ, Dedinky a Bílé Vody. Příležitosti pro zimní sporty poskytuje 9 sjezdovek, 7 vleků a jedna lanovka. Běžecké tratě jsou v délce 35 km. Ke standardu služeb patří půjčovny, občerstvení a večerní lyžování.

2. Lyžařské středisko Spišská Nová Ves - Rittenberg Slovensko

Lyžařské středisko Spišská Nová Ves - Rittenberg Slovensko Toto stredisko nájdete na okraji mesta v časti Ferčekovce. Jedná sa o okraj Slovenského raja. Prevádzkovatelia zabezpečujú večerné lyžovnaie a dennú úpravu tratí. Zjazdovky patria medzi stredne náročné. Sú tu tri lyžiarske vleky a dve zjazdové trate. Sprievodné služby sú: občerstvenie, opravovňa, lyžiarska škola.

3. Lyžařské středisko Vernár - Studničky Slovensko

Lyžařské středisko Vernár - Studničky Slovensko K dobrému vybavení střediska přispívá technické zasněžování. Kapacita areálu je 1800 osob a vleky jsou tři. Běžecké tratě mají délku 5 km. Tratě jsou jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Dva vleky jsou vhodné pro začátečnické lyžování.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku