Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  zimní Spišská Magura na Slovensku  >>  Popis středisek

Zajímavá místa.

Hlavní atrakcí jsou Ružbašské krátery. Nebezpečný je Smerdžonka, protože stále z něj uniká oxid uhličitý. Túry si můžete naplánovat například na Větrný vrch, Lysou polanu. Zajímavý je i pochod kolem Jezerského jezera nebo Ždiaru. Můžete navštívit jeskyni Aksamitka.

Lyžařská střediska Spišská Magura lyžování

1. Lyžařské středisko Ski Park Vyšné Ružbachy Slovensko

Lyžařské středisko Ski Park Vyšné Ružbachy Slovensko Tratě jsou upraveny s délkou 4 km. Náročnost je různá i pro nejmenší lyžaře. Dostatek sněhu se zabezpečuje technicky. Možnost večerního lyžování. Organizátoři připravují akce a společenské akce. Nachází se zde infocentrum, krytý bazén, sauna.

2. Lyžařské středisko Ski Bachledova dolina Jezersko Slovensko

Lyžařské středisko Ski Bachledova dolina Jezersko Slovensko Ve středisku je v provozu 8 vleků a lanovek. Deset upravených tratí má náročnost nejen pro zkušené. Běžecké tratě mají 3 okruhy. K službám patří půjčovny, restaurace, školy a dětský areál. Zpestřením jsou vyhlídková věž, bobová a tubingová dráha. Termální prameny jsou ve Vrbově, Popradu, Ružbachoch a Tatranská Bukowina.

3. Lyžařské středisko Ski štart Kežmarok Slovensko

Lyžařské středisko Ski štart Kežmarok Slovensko Nachází se za hotelem Start v blízkosti města Kežmarok. Hotel je zrekonstruovaný na standard dnešní doby. Středisko poskytuje dvě sjezdovky. Náročnost je pro začátečníky a zkušenější lyžaře a snowboardisty. K dispozici je bufet na svahu. Umělé zasněžování.

4. Lyžařské středisko Skicomp Fakľovka Litmanová Slovensko

Lyžařské středisko Skicomp Fakľovka Litmanová Slovensko Středisko najdete v pohoří Pienin. Profil tratí je pro všechny kategorie lyžařů. Organizují zde i závody. Tři vleky mají převýšení 280 m. Svahy bývají uměle zasněžovány. Večerní lyžování a snowboardování si můžete vychutnat také. V létě se středisko používá jako východisko túr do okolí. Služby bufetu a goralské čajovny najdete ve spodní části. Upravovaná běžecká trať má 12 km.

5. Lyžařské středisko Skipark Eland Spišská Stará Ves Slovensko

Lyžařské středisko Skipark Eland Spišská Stará Ves Slovensko středisko patří k hotelu Eland který se stará o jeho provoz. Poskytuje dva vleky se sjezdovkou. Tato bývá upravená a technicky zasněžována. Čeká tu na Vás večerní lyžování, občersvení.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku