Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Zimní centra Štiavnické vrchy  >>  Popis středisek

Zajímavosti oblasti: zimní Štiavnické vrchy

V Štiavnických vrších najdete asi největší počet umělých jezer na Slovensku. Používaly se v minulosti při hornické činnosti. Nyní slouží jako technická památka a jsou využívány k rekreaci. V lesích se nacházejí cizokrajné dřeviny v areálu botanické zahrady. V opuštěných dolech sídlí několik druhů netopýrů. Zvětráváním sopečného reliéfu vznikly skalní útvary. Navštivte:

Lyžařská střediska Štiavnické vrchy - popis

1. Lyžařské středisko Salamandra ski resort Slovensko

Lyžařské středisko Salamandra ski resort Slovensko Zimní středisko se nachází v blízkosti historické Banské Štiavnice. Je snadno dostupné z měst západního Slovenska. Středisko se pokládá za technicky vyspělé. Má sjezdovky středně náročné a sjezdovku vhodnou i pro děti. O zpestření zábavy dětí se stará maskot Salamandrík a animátoři. Nabízejí moderní čtyřsedačkovou lanovku s kryty sedaček a jeden vlek. Služby lyžařům a snowboardistům doplňují Apres ski bar, škola, půjčovna a oprava sportovní výstroje. Běh na lyžích si můžete naplánovat na 40 kilometrech upravených tratí.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku