Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Zimní dovolená Veľká Fatra  >>  Popis středisek

Zajímavosti území a dovolená Veľká Fatra

Známá je Ľubochnianska dolina, která je nejdelší. Túry si můžete naplánovat na několik vrcholů z nichž je dobrý výhled do okolí. Do podzemí se dostanete v Harmanecké jeskyni. Několik jyskýň je veřejnosti nepřístupných.

Lyžařská střediska Velká Fatra

1. Lyžařské středisko Park snow Donovaly Slovensko

Lyžařské středisko Park snow Donovaly SlovenskoPřipraveny jsou lyžařské svahy, free ride tratě nebo raily a překážky pro snowboardisty. Můžete používat 11 sjezdovek a 15 vleků a lanovek. Provozovány jsou čtyři okruhy na běžecké lyžování. Nabízejí večerní lyžování které pro pět a více denní lyžování je v ceně ski pasů. K atraktivitě přispívá snowpark, ledová plocha nebo psí spřežení pro turisty.

2. Lyžařské středisko Malinô Brdo Slovensko

Lyžařské středisko Malinô Brdo Slovensko Středisko má začátek na Hrabově - městské části Ružomberok. Odsud vede 8 místná kabinková lanovka. Ve středisku se nachází 10 vleků a lanových drah a 12 km sjezdových tratí. Jsou zde podmínky i na běžecké lyžování nebo ski alpinismus. Atraktivní je Tarzánie nebo snowpark.

3. Lyžařské středisko Jasenská dolina ( KAŠOVÁ a LEHOTA ) Slovensko

Lyžařské středisko Jasenská dolina Slovensko Střediska se nacházejí jihovýchodně od Martina. Areál Kašová je osvětlen, zasněžovaný a vhodný je pro začátečníky a pokročilejší. K dispozici jsou 3 vleky a jedna lanovka. Upravované jsou i běžecké tratě. Středisko Lhůta se nachází ve střední části doliny. Terény jsou náročnější. Je zde 700 m dlouhý vlek při kterém je parkoviště. V létě je středisko výchozím bodem pro horskou turistiku.

4. Lyžařské středisko Ski Fun Liptovská Revúca Slovensko

Lyžařské středisko ski fun Liptovská Revúca Slovensko Snowboardovanie a lyžovanie je vhodné pre všetky kategórie populácie. Sú tu dva vleky a jeden detský vlek. Nájdete tu bufet, reštauráciu, požičovňu a opravovňu športového vybavenia. Pri stredisku je parkovisko pre 150 áut. Prevýšenie je 390 m. Majú tu vybudované umelé zasnežovanie.

5. Lyžařské středisko Turecká Krížna Slovensko

Lyžařské středisko Turecká Krížna Slovensko Náročnost terénů je pro všechny. Nachází se zde sedm sjezdovek. Můžete zde používat 6 vleků. Zimní dovádění na přírodním sněhu. Možnost ski alpinismu a snowboardingu. V současnosti ve středisku probíhá rekonstrukce vleků.

6. Lyžařské středisko Vyšné Krátke Slovensko

Středisko je vzdáleno 3 km od začátku doliny a tedy Ľubochne. Jsou zde dva vleky s kpacitou 650 lidí za hodinu. Terény jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku