Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Veporské vrchy  >>  Popis středisek

Turistické nevšednosti Veporské vrchy Slovensko

Vděčnou turistickou zajímavostí je hrad Fiľakovo. Jeho historie se datuje do roku 1242. Navštivte:

Lyžařská střediska Veporské vrchy a dovolená zde

1. Lyžařské středisko Hronec - Hlobišov Slovensko

Lyžařské středisko Hronec - Hlobišov Slovensko Toto středisko zimních sportů se nachází 10 km od města Brezno. Je zde jeden lyžařský vlek s délkou více než 1 000 m. Můžete si vybrat ze dvou sjezdovek. Jedna má lehkou a druhá středně těžkou náročnost terénu. Technické zasněžování zde chybí, tak že se lyžuje na přírodním sněhu. Běžecké tratě v okolí nebývají upravovány.

2. Lyžařské středisko Látky - Hotel Royal Slovensko

Lyžařské středisko Látky - Hotel Royal Slovensko Středisko sjezdovek se nachází u hotelu Royal. Disponuje dvěma vleky a jedním lanovým vlekem. Obklopují ho lehké sjezdovky. Na blízku je půjčovna, škola, restaurace nebo bufet.

3. Lyžařské středisko Park Košútka - Hriňová Slovensko

Lyžařské středisko Park Košútka - Hriňová Slovensko Nachází se 1,5 km od Hriňové. Nabízí uměle zasněžované sjezdovky. Svahy jsou pro začátečníky a pokročilé. Vyvést se můžete na třech vlecích. V létě středisko nabízí adrenalinové zážitky na zip wire dráze. Jde o sjezd na kladce mezi dvěma dolinami s dobrým výhledem. Je zde vytvořena i dráha na sjezd na kole.

4. Lyžařské středisko Ski Čierny Balog Slovensko

Lyžařské středisko Ski Čierny Balog Slovensko Zalyžovat si můžete na pěti sjezdovkách střední náročnosti. Setkáte se zde s nabídkou lyžařských instruktorů a půjčovnou lyží. Za doplňkové služby se pokládá parkoviště, restaurace, občerstvení a informace. Nahoru na kopec se můžete vyvést jedním ze tří vleků.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku