Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksHlavní strana  >>  Ubytování lyžařská střediska Slovensko  >>  Vihorlatské vrchy  >>  Popis středisek

Zajímavosti Vihorlatské vrchy Slovensko a dovolená Vihorlatské vrchy

K zvláštním místům území patří jezera jako Mořské oko, Kotlík, Podstávka. Můžete navštívit přírodní památky nebo například lesní železničku která spojuje Remetské Hámre a Mořské oko. Navštivte náuční stezky:

Lyžařská střediska Vihorlatské vrchy na Slovensku

Méně známa střediska:
  • Podhorod
  • Petrovce
  • Snina
  • Koromla
  • Porúbka

1. Lyžařské středisko Ski park Chlmec Slovensko

Lyžařské středisko ski park Chlmec Slovensko Vzdálené je sedm kilometrů od města Humenné v příměstské zóně. Středisko má sjezdovky uměle zasněžované a denně upravované. Je vhodné pro začátečníky a lepší lyžaře. Večerní lyžování si užijete při dobrém osvětlení. Používat se dají tři vleky a jeden s délkou 50 metrů na netradiční snowtubing. Služby doplňuje půjčovna sportovního nářadí, bufet.

2. Lyžařské středisko Inovce Slovensko.

Středisko se svými lyžařskými sjezdovkami je situováno na severním svahu. Z vrcholu je dobře vidět až na Ukrajinu. Nenáročné tratě jsou vhodné pro lyžařské výcviky. Sjezdovky jsou dvě. Dva vleky mají kapacitu 1240 osob za hodinu. Lyžuje se na přírodním sněhu. K dispozici jsou bufety na občerstvení.

 

Spodní Navigace:
Články   |   Diskusní fórum dovolenkářů

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku